інформація

Продукція Caffaro Group

Caffaro Group виробляє ролики і натяжні механізми для автомобільних двигунів, які є якісною і надійною заміною оригінальних запчастин. Вся продукція, яку пропонує компанія Caffaro Group, виготовлена ​​в Польщі. Завдяки цій практиці, вони несуть повну відповідальність за продукцію, яку продають, а також надають клієнтам гарантію якості і гарантію товарної придатності для всіх товарів. Для виробництва своєї продукції Caffaro Група використовує тільки підшипники найвищої якості: NACHI японські, NSK і FAG німецькі. На даний момент, 60% продукції компанії проводиться для іноземних, добре відомих брендів з найбільш вимогливих ринків в Західній Європі. Компанія має сертифікат TecDoc для деяких країн Східної і Центральної Європи. Промисловий парк Caffaro постійно модернізується і розширюється, це один з пріоритетів компанії. Організація роботи грунтується на системі ISO 9001, яка сертифікована компанією DEKRA.


Продукція Pierburg

Pierburg
Kомпания Pierburg традиційно відноситься до числа найбільш тісних партнерів автомобільної промисловості, і з моменту заснування її діяльність нерозривно пов'язана з розвитком автомобіля. Заснована в 1909 році в Берліні як компанія з торгівлі сталлю, Pierburg почала випускати з 1928 року карбюратори, ставши незабаром майже єдиним постачальником для всіх німецьких автомобільних компаній і багатьох світових виробників транспортних засобів та двигунів. У 1986 році компанія увійшла до складу концерну Rheinmetall.

Сьогодні Pierburg спеціалізується всередині концерну в таких сферах, як зменшення вмісту шкідливих речовин, постачання повітрям і дросельні заслінки. Накопичений десятиліттями досвід, а також глибока інноваційна і широко визнана компетентність в області двигунів дозволяють Pierburg невпинно розробляти і випускати передовиe компоненти, модулі і системи. Таким чином, під маркою Pierburg компанія Motorservice пропонує незалежним СТО інноваційні продукти найвищої якості. Як раніше, так і сьогодні компанія Pierburg активно впливає на майбутнє автомобіля.

Motorservice Group

Продукція Kolbenschmidt деталі моторної групи.

Kolbenschmidt
Марка Kolbenschmidt існує в сфері виробництва поршнів вже більше 100 років. Безперечно, що завдяки своїй чудовій продукції в області бензинових і дизельних двигунів для легкових і вантажних автомобілів ця компанія входить в число світових лідерів.

Концепція успіху діючої в усьому світі компанії Kolbenschmidt полягає в оптимальному використанні синергетичних ефектів між областями виробництва великих поршнів і поршнів для вантажних і легкових автомобілів, що призводить до успіху в кожній з цих областей продуктів. При цьому знаходять застосування всі ноу-хау, розроблені в місцевих центрах розробок і на виробничих об'єктах в Європі, Північній і Південній Америці, а також в Азії. Збільшення потужності і подальше зниження витрати палива і шкідливих викидів є важливими стимулами до розробки нових концепцій поршнів марки Kolbenschmidt. Це високо цінують наші клієнти, які, в свою чергу, відповідають нам довірою у вигляді багаторічного партнерства.

Motorservice Group

Продукція Remsa деталі гальмівної системи.

REMSA на сьогоднішній день є одним з лідерів по виробництву фрикційних матеріалів.
Асортиментний ряд компанії - більше 1600 позицій - покриває великий парк
автомобілів, вироблених в Європі, Америці, Японії, Кореї та Австралії.
REMSA має 8 виробничих компаній по всьому світу (6 в Європі і 2 в
Північній Америці). Філії та представництва компанії розташовані в
Іспанії, Мексиці, Англії, Америці. Компанія має привілейовані позиції
на світовому ринку, особливо в Європі, де є провідним постачальником на
aftermarket.

Деталі гальмівної системи,гальмівні колодки дискові,гальмівні колодки барабанні,гальмівні диски.

Продукція Victor Reinz моторні ущільнення, прокладки та сальники.

Компанія REINZ-DICHTUNGS GmbH (Німеччина) спеціалізується на випуску різних прокладок, сальників, герметиків і дрібних деталей двигуна і виділяються прогресивним виробництвом. З 1993 року входить до складу концерну DANA (США), всесвітньо відомого виробника деталей, вузлів і систем для автомобілів.

Підприємство REINZ було засновано в 1920 році в Берліні і займалося торгівлею промисловими товарами. У 1929 році REINZ почав серійне виробництво прокладок з азбестоцементних металевих матеріалів. Після Другої Світової війни компанія відроджувалася в Ульмі, де був побудований новий завод, який працює і розвивається до сих пір. Сьогодні в складі підприємства 17 заводів по всьому світу. Назва VICTOR REINZ утворено від злиття в 1993 році в корпорації DANA двох компаній: Victor (США) і Reinz (Німеччина).

У пропонованому компанією асортименті - високоякісні автомобільні ущільнення, широкий асортимент прокладок, ремонтних комплектів, деталей для паливних баків, пластикових впускних колекторів і клапанних кришок, болти ГБЦ, герметики і синтетичні маси, сальники клапанів, сальникова набивка колінчастих валів і багато іншого. Асортимент продукції постійно розширюється за рахунок впровадження у виробництво новітніх технологій. Постійно в асортимент додаються продукти, що використовуються для ремонту найсучасніших моторів. Вся продукція відповідає найвищим вимогам якості, інноваційні продукти Victor Reinz не раз нагороджувалися вищими призами різних престижних виставок.

ПРОДУКЦІЯ GATES В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ SK-AUTOPARTS

Gates - ремені ГРМ, клинові ремені, поліклинові ремені і комплекти ГРМ
Виробник: Gates Corporation
Країна: США
Створення, центральний офіс: 1911 рік, Денвер, США
Web: www.gates.com


Переваги ременів Gates:

• Gates - один з небагатьох виробників (саме виробників, а не пакувальників) приводних ременів і ременів ГРМ в світі, тримач патентів в цій області, найбільший виробник OEM
• Відмінні технічні характеристики і довговічність Gates, засновані на передових конструктивних і технологічних рішеннях підвищують надійність роботи двигунів
• Популярність марки Gates, відмінна репутація, визнання у професійних механіків дозволяють досягти високих обсягів продажів
• Продукція Gates має виняткову довговічність і надійність навіть в несприятливих умовах експлуатації: запуски двигуна при екстремальних температурах, робота з перевантаженнями, в агресивних середовищах;
• Професійна якість Gates при правильному підборі і установці в умовах автосервісу гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту
• Гарантія захисту від підробок
• Гарантія, відповідна регламенту заміни ременя або комплекту ГРМ


Примітки:

Компанія «Gates» була заснована в 1911 році, а її засновники винайшли перший у світі клиновий ремінь. У Європі компанія «GATES» має в своєму розпорядженні дев'ять заводів і шість центрів з обслуговування. Випробувальні та науково-дослідні лабораторії розробляють перспективні високоякісні вироби і тісно співпрацюють з Інститутом передової технології і техніки в США.
Компанія є постачальником на конвеєри найбільших автомобілебудівних компаній Європи, Японії, Кореї та Америки - GM, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen.
Якість продукції Gates підтверджується сертифікатами - кращий постачальник General Motors; Сертифікат досягнень компанії Toyota; Вища премія за якість поставки від компанії Ford; Звання «Постачальник року компанії John Deer».

Продукція в асортименті SK-AutoParts ®:
ремені ГРМ
клинові ремені
поліклинові ремені
комплекти ГРМ

Продукція SACHS в інтернет магазині SK-AutoParts

SACHS
Країна: Німеччина
Сайт: http://www.zf.com
Прагнення до інновацій і досягнення найвищого рівня якості в поєднанні з розвиненим «ноу хау» забезпечує успіх марки SACHS. Саме тому зчеплення і амортизатори SACHS займають провідні позиції на світових ринках. Відповідність найсучаснішому рівню розвитку техніки можливо лише за умови, що на практиці застосовуються розробки, які використовуються для таких передових напрямків автоспорту, як, наприклад, Формула 1. Крім цього, SACHS надає велику сервісну підтримку станціям технічного обслуговування і торговим фірмам. Якість «made by SACHS» є запорукою успішного розвитку бізнесу в області запасних частин у всьому світі.
В асортименті нашої компанії під брендом SACHS представлені наступні товарні групи:
Продукція:
АМОРТИЗАТОРИ SACHS - масляні, газомасляні, газові однотрубні:
Лінійки амортизаторів:
Super Touring
Максимальна надійність амортизаторів Super Touring встановлює стандарт для цієї галузі. Розроблені і створені з усією компетенцією заводу-виготовлювача вони представляють собою безпеку, надійність і стабільність. Технічне виконання орієнтуєтья на приписи автомобільної промисловості. Це гарантує безпеку і комфорт, в автомобілі. Високоякісні матеріали і технологія їх обробки забезпечують корозійну стійкість і незначний знос в процесі експлуатаціі.Наприклад, хромований і відполірований шток поршня або зносостійка напрямна поршня. Їх взаємодія гарантує не тільки щільність амортизатора, але і завдяки незначному тертю - високий комфорт. А то, що лак на водній основі не тільки надійно захищає від ударів каменів, солоної води і іншого впливу навколишнього середовища, але крім того і надзвичайно екологічний (як, до речі, всі вироби фірми SACHS), довершує справу.

Advantage
Чисте задоволення - від їзди. Амортизатори високого класу з видатними властивостями: максимальна безпека їзди, оптимальна стійкість при русі, найвищий комфорт. SACHS Advantage - це альтернатива при найвищих вимогах при будь-яких дорожніх умовах. Вони індивідуально адаптуються до кожного автомобілю, щоб створити необхідний плюс в поводженні з автомобілем і стабільності їзди. Advantage - це спортивний стиль їзди з комфортом. У серії Advantage Ви знайдете тільки газонаповнені амортизатори в однотрубному і двотрубному виконанні. Спеціальні технології використовуються всюди там, де вони ведуть до відчутного поліпшення динамічних властивостей. Так, наприклад, пазова технологія, за допомогою якої на певних автомобілях сила демпфірування автоматично адаптується до навантаження автомобіля. Або найсучасніша клапанна техніка, яка дозволяє виконувати узгодження регресивних характеристик. Це і є сучасна техніка - точно і індивідуально підігнана до типу автомобіля, конструкції мостів і параметрам пружин. Advantage переконує замовників, перш за все, великим резервом надійності та оптимальної стійкістю при русі.

ДЕТАЛІ ЗЧЕПЛЕННЯ SACHS:

комплекти зчеплення
комплекти зчеплення з маховиком
кошики зчеплення
диски зчеплення
маховики двомасові
підшипники вижимні
підшипники вижимні гідравлічні
SACHS PERFORMANCE:
елементи зчеплення
комплекти амортизаторів.

Продукція DOLZ водяні помпи.

Іспанська компанія Industrias Dolz S.A., заснована в 1934 році, має більш ніж 75-річний досвід у виробництві водяних насосів для легкових автомобілів, вантажівок і тракторів;
Сьогодні DOLZ пропонує широкий асортимент з 800 найменувань водяних помп, розроблених на основі детального дослідження та аналізу світового парку автомобілів.
Якість компанії підтверджується сертифікацією виробництва по ISO 9002, сертифікатом Q1 Quality Award від Ford Motor Company.
На 20 тисячах квадратних метрах виробничих площ Industrias Dolz S.A. розміщується найсучасніше обладнання для виробництва водяних насосів.

DOLZ - один з дуже небагатьох виробників, що використовують алюмінієве литво, лінії механічної обробки і складальне виробництво. Визнанням компанії став той факт, що багато іменитих компаній вважають за краще замовляти водяні помпи саме у DOLZ. Продукція поставляється на конвеєри європейських виробників автомобілів.
Оригінальна продукція DOLZ- це продукція за чудовою ціною від власної мануфактури.

Насоси охолодження двигуна.

Акумулятори TOPLA і TAB 3 роки гарантія

Завод з виробництва акумуляторних батарей ТАВ був заснований в 1965 році як дочірнє підприємство Rudnik Mezica Holding, в регіоні, де добували свинець протягом 350 років.
Перші 15 років акумулятори вироблялися за ліцензією фірми "Tudor" (Швеція). В даний час підприємство TAB випускає широкий асортимент свинцево-кислотних акумуляторів на сучасних заводах з більш ніж 400 співробітниками:
- один завод виробляє акумулятори, що продаються під брендами TAB і Topla, а також батареї для оригінальних виробників обладнання - з річною продуктивністю 2000000 штук
- другий завод виробляє індустріальні акумулятори під брендом TAB з річною продуктивністю 1000000 штук.
- TAB також виробляє різні акумулятори військового призначення.
Високоякісні акумулятори ТАВ і Topla відомі в цілому світі, особливо в Європі, Азії, та Америці.

З повагою SK-AutoParts ®
www.sk-autoparts.lviv.ua