інформація

Продукція Caffaro Group

Caffaro Group виробляє ролики і натяжні механізми для автомобільних двигунів, які є якісною і надійною заміною оригінальних запчастин. Вся продукція, яку пропонує компанія Caffaro Group, виготовлена ​​в Польщі. Завдяки цій практиці, вони несуть повну відповідальність за продукцію, яку продають, а також надають клієнтам гарантію якості і гарантію товарної придатності для всіх товарів. Для виробництва своєї продукції Caffaro Група використовує тільки підшипники найвищої якості: NACHI японські, NSK і FAG німецькі. На даний момент, 60% продукції компанії проводиться для іноземних, добре відомих брендів з найбільш вимогливих ринків в Західній Європі. Компанія має сертифікат TecDoc для деяких країн Східної і Центральної Європи. Промисловий парк Caffaro постійно модернізується і розширюється, це один з пріоритетів компанії. Організація роботи грунтується на системі ISO 9001, яка сертифікована компанією DEKRA.


Продукція Pierburg

Pierburg
Kомпания Pierburg традиційно відноситься до числа найбільш тісних партнерів автомобільної промисловості, і з моменту заснування її діяльність нерозривно пов'язана з розвитком автомобіля. Заснована в 1909 році в Берліні як компанія з торгівлі сталлю, Pierburg почала випускати з 1928 року карбюратори, ставши незабаром майже єдиним постачальником для всіх німецьких автомобільних компаній і багатьох світових виробників транспортних засобів та двигунів. У 1986 році компанія увійшла до складу концерну Rheinmetall.

Сьогодні Pierburg спеціалізується всередині концерну в таких сферах, як зменшення вмісту шкідливих речовин, постачання повітрям і дросельні заслінки. Накопичений десятиліттями досвід, а також глибока інноваційна і широко визнана компетентність в області двигунів дозволяють Pierburg невпинно розробляти і випускати передовиe компоненти, модулі і системи. Таким чином, під маркою Pierburg компанія Motorservice пропонує незалежним СТО інноваційні продукти найвищої якості. Як раніше, так і сьогодні компанія Pierburg активно впливає на майбутнє автомобіля.

Motorservice Group

Продукція Kolbenschmidt деталі моторної групи.

Kolbenschmidt
Марка Kolbenschmidt існує в сфері виробництва поршнів вже більше 100 років. Безперечно, що завдяки своїй чудовій продукції в області бензинових і дизельних двигунів для легкових і вантажних автомобілів ця компанія входить в число світових лідерів.

Концепція успіху діючої в усьому світі компанії Kolbenschmidt полягає в оптимальному використанні синергетичних ефектів між областями виробництва великих поршнів і поршнів для вантажних і легкових автомобілів, що призводить до успіху в кожній з цих областей продуктів. При цьому знаходять застосування всі ноу-хау, розроблені в місцевих центрах розробок і на виробничих об'єктах в Європі, Північній і Південній Америці, а також в Азії. Збільшення потужності і подальше зниження витрати палива і шкідливих викидів є важливими стимулами до розробки нових концепцій поршнів марки Kolbenschmidt. Це високо цінують наші клієнти, які, в свою чергу, відповідають нам довірою у вигляді багаторічного партнерства.

Motorservice Group

Продукція Remsa деталі гальмівної системи.

REMSA на сьогоднішній день є одним з лідерів по виробництву фрикційних матеріалів.
Асортиментний ряд компанії - більше 1600 позицій - покриває великий парк
автомобілів, вироблених в Європі, Америці, Японії, Кореї та Австралії.
REMSA має 8 виробничих компаній по всьому світу (6 в Європі і 2 в
Північній Америці). Філії та представництва компанії розташовані в
Іспанії, Мексиці, Англії, Америці. Компанія має привілейовані позиції
на світовому ринку, особливо в Європі, де є провідним постачальником на
aftermarket.

Деталі гальмівної системи,гальмівні колодки дискові,гальмівні колодки барабанні,гальмівні диски.

Продукція Victor Reinz моторні ущільнення, прокладки та сальники.

Компанія REINZ-DICHTUNGS GmbH (Німеччина) спеціалізується на випуску різних прокладок, сальників, герметиків і дрібних деталей двигуна і виділяються прогресивним виробництвом. З 1993 року входить до складу концерну DANA (США), всесвітньо відомого виробника деталей, вузлів і систем для автомобілів.

Підприємство REINZ було засновано в 1920 році в Берліні і займалося торгівлею промисловими товарами. У 1929 році REINZ почав серійне виробництво прокладок з азбестоцементних металевих матеріалів. Після Другої Світової війни компанія відроджувалася в Ульмі, де був побудований новий завод, який працює і розвивається до сих пір. Сьогодні в складі підприємства 17 заводів по всьому світу. Назва VICTOR REINZ утворено від злиття в 1993 році в корпорації DANA двох компаній: Victor (США) і Reinz (Німеччина).

У пропонованому компанією асортименті - високоякісні автомобільні ущільнення, широкий асортимент прокладок, ремонтних комплектів, деталей для паливних баків, пластикових впускних колекторів і клапанних кришок, болти ГБЦ, герметики і синтетичні маси, сальники клапанів, сальникова набивка колінчастих валів і багато іншого. Асортимент продукції постійно розширюється за рахунок впровадження у виробництво новітніх технологій. Постійно в асортимент додаються продукти, що використовуються для ремонту найсучасніших моторів. Вся продукція відповідає найвищим вимогам якості, інноваційні продукти Victor Reinz не раз нагороджувалися вищими призами різних престижних виставок.

ПРОДУКЦІЯ GATES В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ SK-AUTOPARTS

Gates - ремені ГРМ, клинові ремені, поліклинові ремені і комплекти ГРМ
Виробник: Gates Corporation
Країна: США
Створення, центральний офіс: 1911 рік, Денвер, США
Web: www.gates.com


Переваги ременів Gates:

• Gates - один з небагатьох виробників (саме виробників, а не пакувальників) приводних ременів і ременів ГРМ в світі, тримач патентів в цій області, найбільший виробник OEM
• Відмінні технічні характеристики і довговічність Gates, засновані на передових конструктивних і технологічних рішеннях підвищують надійність роботи двигунів
• Популярність марки Gates, відмінна репутація, визнання у професійних механіків дозволяють досягти високих обсягів продажів
• Продукція Gates має виняткову довговічність і надійність навіть в несприятливих умовах експлуатації: запуски двигуна при екстремальних температурах, робота з перевантаженнями, в агресивних середовищах;
• Професійна якість Gates при правильному підборі і установці в умовах автосервісу гарантує відсутність претензій клієнтів до якості ремонту
• Гарантія захисту від підробок
• Гарантія, відповідна регламенту заміни ременя або комплекту ГРМ


Примітки:

Компанія «Gates» була заснована в 1911 році, а її засновники винайшли перший у світі клиновий ремінь. У Європі компанія «GATES» має в своєму розпорядженні дев'ять заводів і шість центрів з обслуговування. Випробувальні та науково-дослідні лабораторії розробляють перспективні високоякісні вироби і тісно співпрацюють з Інститутом передової технології і техніки в США.
Компанія є постачальником на конвеєри найбільших автомобілебудівних компаній Європи, Японії, Кореї та Америки - GM, Ford, Daimler-Benz, Caterpillar, Toyota, Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen.
Якість продукції Gates підтверджується сертифікатами - кращий постачальник General Motors; Сертифікат досягнень компанії Toyota; Вища премія за якість поставки від компанії Ford; Звання «Постачальник року компанії John Deer».

Продукція в асортименті SK-AutoParts ®:
ремені ГРМ
клинові ремені
поліклинові ремені
комплекти ГРМ